Jelikož se naše restaurace těší velkému zájmu, máme často obsazené všechny stoly. Pro tyto účely jsme pro vás připravili přehledný rezervační formulář. Vyplňte prosím několik základních údajů, na základě kterých budeme vaši rezervaci moci provést (rezervace touto cestou je možná 24 hodin předem).

Druhou možností pro ty, kteří online rezervace nemají v lásce je klasická rezervace přes telefon +420 222 317 300. Pokud nám zavoláte v pracovní době, proškolená obsluha s vámi vybere požadovaný termín a zařídí rezervaci za vás. Tato varianta je rychlejší a u naších zákazníků stále velmi oblíbená.

Poslední možností je přímá rezervace přes email info@zakladnarestaurace.cz. Zašlete nám čas a den, ve kterém máte o rezervaci zájem, a my ji obratem odbavíme a odpovíme vám, je-li uskutečnění možné. Pokud ne, vybereme společně jiný termín.

Pokud chcete rezervovat stůl pro víc než 6 lidí, neváhejte nám zavolat +420 704 855 515 nebo napsat info@zakladnarestaurace.cz. Chtěli bychom upozornit hosty, že rezervace přijímáme maximálně do 19:00.